Off na Zakręcie – Dzikie Związki. Pokaz filmów niezależnych. 🗓

19:00, piątek, 09.02.2018

Związki bywają różne, czasem udane lub nieudane, nudne lub ekscytujące. A czy bywają dzikie i co to właściwie znaczy? 

Źle nam z oczu patrzy, reż. Arek Biedrzycki (Polska) 25’

 On i Ona znaleźli się w mieszkaniu – pułapce. On się ukrywa przed konsekwencjami zbrodni, której się dopuścił. Ona jest niewinna. Towarzyszy mu, chociaż w każdej chwili może odejść. Ze świata zewnętrznego docierają do nich sygnały zwiastujące nieuchronną tragedię.

 Wyjazd, reż. Christian Wittmoser (Niemcy) 30’

 Niklas wyjeżdża na samotne wakacje na Majorkę. Próbuje dojść po siebie po nieudanym związku. Na plaży poznaje piękną Lilly i jej chłopaka Denisa. Między trójką młodych ludzi rodzi się nietypowa relacja.

 Chcę wstąpić do policji, reż. Agnieszka Mania (Polska) 29’

 Gabrysia – córka zmarłego niedawno policjanta – chce wstąpić w niebieskie szeregi. Okazuje się, że nie wszyscy mężczyźni są w stanie zaakceptować kobietę w mundurz

 

Prowadzący:

Maciej Misztal – pomysłodawca i dyrektor Lubelskiego Festiwalu Filmowego (do 2016 r. MFF Złote Mrówkojady). Absolwent Wydziału Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego na kierunku Organizacja Produkcji Filmowej i Telewizyjnej. Producent i kierownik produkcji wielu programów telewizyjnych emitowanych w Polsce i zagranicą. Kierownik produkcji nagradzanych filmów dokumentalnych i fabularnych, reportaży oraz spotów promocyjnych. Twórca i animator kina offowego. Instruktor warsztatów filmowych dla młodzieży.

Scheduled Archiwum