P jak podróże – cykl spotkań podróżniczych. Peru jednym haustem piątek 3 lutego 2017 godz. 18.30 🗓

18:30, piątek, 03.02.2017

Spotkanie z podróżnikiem, przyrodnikiem i instruktorem survivalu  Łukaszem Tulejem. Ilustrowana filmami  i slajdami opowieść o  Peru – kraju pełnym tajemnic, wciąż nieodkrytym i zagadkowym jak elDorado. Polowanie z Indianami Ashanika, nocleg w sercu dżungli, spływ tratwą przez rwącą Madre de Dios – podróż przez Peru oczami Łukasza.

Łukasz Tulej

Ciekawy świata, podróżnik, pasjonat i przyrodnik. Przemierzył rowerem pustynie Jordanii, konno przemierzył góry Mongolii. Jest zwolennikiem nauki przez doświadczenie, jako najskuteczniejszego sposobu przyswajania wiedzy. Podróżuje, badając różne strefy klimatyczne, w poszukiwaniu odpowiedzi na to, jak zaadaptować się do panujących warunków, nie posiadając żadnego sprzętu i wyposażenia. Praktyk komentator wydarzeń nt. sztuki przetrwania w warunkach ekstremalnych w programach informacyjnych TVP, Polsat, TVN.

Instruktor survivalu (PAS), płetwonurek(CMAS), absolwent szkoleń ratownictwa w warunkach ekstremalnych (OFA), członek Warszawskiego Klubu Field Target (WKFT), oraz Stowarzyszenia Pneumatycznego Strzelectwa Terenowego (PFTA), Instruktor sportu (UE) samoobrony i sportów walki (PAS)

peru-ok

 

Scheduled Archiwum