Off na zakręcie – Men Off pokaz filmów niezależnych piątek 24 marca 2017 r. godz.19.00 🗓

19:00, piątek, 24.03.2017

wstęp wolny

Frustraci, nieudacznicy, bohaterowie? Jacy są mężczyźni w filmach offowych reżyserów?

Rastrillo postanawia się zaangażować, reż. Santi Veiga (Hiszpania) 14’

 

Rake chce mieć dziecko ze swoją dziewczyną Julią, która zarzuca mu egoizm. Mężczyzna postanawia więc zostać aktywistą, by udowodnić, że będzie dobrym ojcem.

 

Jest super!, reż. Ralf Beyerle (Niemcy) 22’

 

Życie Thomasa z pozoru nie układa się najlepiej: nie ma pracy, dziewczyna chce go rzucić. Ale z drugiej strony nie może niczego zmienić, bo jako superbohater ratuje świat.

Konkretny przypadek, reż. Karsten Kranzusch (Niemcy) 27’

 

Historia trzech przyjaciół z Rostoku, którzy muszą się zmierzyć ze śmiertelną chorobą jednego z nich.

 

  1. szczur, reż. Jakub Pączek (Polska) 29’

 

Paweł Burak, sfrustrowany student teologii, wypowiada wojnę otaczającej go rzeczywistości. Czarna komedia o wycofaniu się z wyścigu szczurów i o tym, że szczęśliwi bywają tylko idioci.

CZAS POKAZU: 93 min

 

Prowadzący:

Maciej Misztal – pomysłodawca i dyrektor Lubelskiego Festiwalu Filmowego (do 2016 r. MFF Złote Mrówkojady). Absolwent Wydziału Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego na kierunku Organizacja Produkcji Filmowej i Telewizyjnej. Producent i kierownik produkcji wielu programów telewizyjnych emitowanych w Polsce i zagranicą. Kierownik produkcji nagradzanych filmów dokumentalnych i fabularnych, reportaży oraz spotów promocyjnych. Twórca i animator kina offowego. Instruktor warsztatów filmowych dla młodzieży.

 

24_03_off

Scheduled Archiwum