Uwaga- wydarzenie odwołane!Organic Art Syntony- Tomasz Niewiadomy 🗓 🗺

19:00, sobota, 21.03.2020

Kąpiel w dźwiękach gongów, mis i instrumentów archaicznych.
Tomasz Niewiadomy – muzykoterapeuta, pedagog, gongster.
Autor inkluzywnej platformy Organic Art Syntony (O.A.S.) propagującej szeroko pojętą muzykoterapię organiczną. W ramach niej realizuje szkolenia i warsztaty dźwiękiem, sesje relaksacyjno odreagowujące, koncerty-sesje zwane kąpielami w dźwiękach gongów, mis i instrumentów archaicznych oraz ceremonie dźwięku w zgodzie i w harmonii z prawami i żywiołami natury.
Współtwórca takich projektów jak Maszyniści Dźwięku, Vimana Mukti i Niburu Project. Autor łączy profilaktykę i terapię dźwiękiem z wykorzystaniem gongów oraz instrumentów archaicznych, etnicznych z graniem estradowym. Jest jednym z pionierów w naszym kraju który od 2004 roku tworzy sesje/koncerty/ceremonie dźwiękiem o charakterze relaksacyjno – medytacyjno odreagowującym.
Członek Stowarzyszenia Muzykoterapeutów Polskich. Doświadczenie zawodowe w kraju i zagranicą głównie w placówkach antropozoficznych w Niemczech i Szwajcarii ale także w Holandii. Pracuje na rzecz osób niepełnosprawnych przy Dolnośląskim Stowarzyszeniu Pomocy Dzieciom i Młodzieży z MPDz „OSTOJA”.
Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi na wydziale Kompozycji, Teorii Muzyki, Rytmiki i Edukacji Muzycznej – specjalność muzykoterapia. Absolwent Studium Edukacji Niezależnej Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych – specjalność pedagogika waldorfska.
koszt 20 zł/osoba zapisy: https://www.strefazajec.pl/course/view/id/19100

 

Scheduled Archiwum
Map