Kąpiel w dźwiękach – koncert relaksacyjny/stacjonarny 🗓

19:00, sobota, 13.03.2021

🍀Ruszamy z koncertem w naszej sali!
🌳Zapraszamy wszystkich, którzy chcą odpocząć, odstresować się i poczuć głęboki relaks, ale też wzmocnić swoje ciało poprzez odczuwanie dźwięków wydobywających się z instrumentów.
🌻Dźwięki i wibracje rozchodzące się z mis i gongu wpływają również na wzmocnienie energii życiowej i koncentracji, wspomagają proces samouzdrawiania organizmu, pogłębiają i uspokajają oddech.
🔥 Podaruj sobie chwilę relaksu i zatrzymania, ucieczki od codziennych trosk, problemów, pośpiechu.
🏋‍♀ Jeśli doświadczasz przemęczenia, braku energii, osłabienia, smutku, lęku, stagnacji, rozdrażnienia, braku celu, to zaszyj się w ciszy i podążaj za dźwiękiem i jego terapeutycznymi właściwościami.
🌳Zapraszamy wszystkich, którzy chcą odpocząć, odstresować się i poczuć głęboki relaks, ale też wzmocnić swoje ciało poprzez odczuwanie dźwięków wydobywających się z instrumentów. 🌻Dźwięki i wibracje rozchodzące się z mis i gongu wpływają również na wzmocnienie energii życiowej i koncentracji, wspomagają proces samouzdrawiania organizmu, pogłębiają i uspokajają oddech.
🦋Poczuj głębokie odprężenie, pozwól otulić się dźwiękom, wpuść kojące tony…
🎼Korzenie terapii dźwiękiem z wykorzystaniem mis i gongów sięgają około 3, 5 tysiąca lat wstecz i pochodzą z terenów Tybetu i Nepalu.
⚡Gong to starożytny instrument o potężnych wibracjach, który wytwarza najsilniej rezonujące dźwięki spośród znanych instrumentów.
💚Do dziś misy i gongi wykuwane są ręcznie przez mnichów tybetańskich. Oddziaływanie tych instrumentów ze względu na specyfikę wydobywania dźwięków wiąże je z dźwiękoterapią. Wykorzystuje ona wpływ na człowieka stymulacji słuchowej i wibracyjnej w obszarze terapeutycznym, profilaktycznych i promującym szeroko rozumiane zdrowie.
🍀Koncert relaksacyjny to niezwykła podróż w głąb siebie w skupieniu i atmosferze relaksu, z wykorzystaniem mis dźwiękowych metalowych, kryształowych, gongów oraz innych instrumentów terapeutycznych (min. sansula, dzwonki koshi, bęben afrykański, tingsze, kij deszczowy, skrzypce).
🧘‍♀ Relaksacja w dźwiękach mis i gongów to naturalny sposób, aby się odprężyć w ciele i umyśle. Jest ona formą masażu wewnątrzkomórkowego i uruchamia procesy samoleczenia w naszym organizmie, wzmacnia system odpornościowy, nerwowy, układ krwionośny i pokarmowy
Koncert w wykonaniu @Nada Bindu
—————————————–
Uwaga!
✅Obowiązują zapisy: LINK
✅Wejście na wydarzenie tylko dla osób zapisanych.
✅wstęp wolny
Prosimy o zabranie własnych mat, zachęcamy do wyposażenia się w koc.
‼‼‼‼‼
🟣W związku z epidemią COVID-19 we wszystkich przestrzeniach Filii Bielańskiego Ośrodka Kultury funkcjonujemy w reżimie sanitarnym: ☑prosimy o noszenie maseczek ochronnych zakrywających nos i usta
☑dezynfekowanie dłoni,
☑trzymanie dystansu.
☑Prosimy także wszystkich odwiedzających o wypełnianie oświadczeń o stanie zdrowia – które będą czekać na Was przy wejściu.
🔻Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów informujemy, że oprócz pokazów filmowych i koncertów nie odbywają się żadne zajęcia stacjonarne.

Scheduled Archiwum
Map