Misja Dobrostan 🗓 🗺

08:00, poniedziałek, 30.03.2020 do wtorek, 28.04.2020

Ta Misja może zmienić Twoje życie!  Może sprawić, że w Twoim życiu pojawi się więcej spokoju, odprężenia, uważności i szczęścia.  Misją Filii Bielańskiego Ośrodka Kultury jest tworzenie wspólnoty wokół idei oraz budowanie przestrzeni do doskonalenia swoich zdolności, talentów i podnoszenie kompetencji.

W obecnej sytuacji straciliśmy tę możliwość – dlatego chcemy się skupić na kreowaniu i tworzeniu wspólnoty wokół technik samorozwoju, aby zadbać o Wasz spokój i rozwinąć zasoby osobiste. Misja Dobrostan z całą pewnością pokaże Ci nową perspektywę i poprowadzi do bardziej świadomego i spełnionego życia.

Każdego dnia rano otrzymasz tutaj jedno ćwiczenie lub jedno proste zadanie do wykonania, które pozwoli Ci poznać lepiej siebie, wyciszyć umysł i emocje oraz osiągnąć więcej spokoju w codziennym życiu.

Czego możesz się spodziewać? Ćwiczeń relaksacyjnych, rozwojowych, oddechowych, i zainspirowanych mindfulness (techniką uważności).

Start Misji Dobrostan w poniedziałek 30 marca. Zakończenie 28 kwietnia.
Dlaczego 30 dni? Podobno tyle mniej więcej potrzeba na zmianę przyzwyczajeń. Poza tym od czegoś trzeba zacząć.

Inwestycja? Podróż jest całkowicie bezpłatna a właściwie bezcenna. Wymaga jedynie odrobiny Twojego czasu i zaangażowania.

Misję poprowadzi Sylwia Buczak z Fundacja Life Change
Instruktorka relaksacji, technik oddechowych, jogi oraz zdrowego kręgosłupa.
Pasjonatka dobrostanu, zdrowego stylu życia i holistycznego podejścia do zdrowia. W trakcie studiów oraz uczestnicząc w warsztatach w Polsce i Indiach zgłębiała różne aspekty jogi, techniki relaksacyjne, medytację, technik oddechowe oraz Ajurwedę. Poznając ich dobroczynne działanie w redukcji stresu, poprawie zdrowia i jakości życia dzieli się nimi i inspiruje do ich stosowania organizując warsztaty, projekty i kampanie w Fundacji Life Change, którą stworzyła oraz w ramach autorskiego projektu Sztuka Dobrostanu

from to
Moved Online Archiwum
Map