Nowe zajęcia! Nauka gry na pianinie

Zapraszamy do zapisów. Lekcje indywidualne odbywają się w środy. 

dzieci/młodzież/dorośli

Pod czujnym okiem instruktora uczestnicy zajęć mogą nauczyć się gry na pianinie od podstaw lub kontynuować rozwijanie zdobytych już umiejętności w oparciu o technikę fortepianową. Muzyka klasyczna, rozrywkowa, filmowa, pop, jazz, piosenki.

koszt 45 zł/lekcja indywidualna

Instruktor:

Jan Pałys – pianista, gitarzysta, kompozytor, aranżer. Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku na kierunku Jazz i Muzyka Rozrywkowa – kompozycja i aranżacja oraz Akademii Muzycznej w Katowicach na tym samym kierunku. Ukończył również Podyplomowe Studia Muzyki Filmowej, Komputerowej i Twórczości Audiowizualnej w ramach współpracy Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi i Akademii Muzycznej w Łodzi, gdzie doszkalał warsztat pod okiem kompozytorów muzyki filmowej i fachowców z zakresu dźwięku w filmie. Autor muzyki do kilkudziesięciu spektakli teatralnych. Współpracował z m.in. TGD, Lanberry, Teatrem Ósmego Dnia. Instruktor nauki gry na fortepianie i instrumentach klawiszowych z wieloletnim doświadczeniem.

Terminy do ustalenia z instruktorem: 501766158

 

jan-palys-net

 

Zapisy:

(22)-834-65-47

(22)-834-40-04

info@bok-filia.eu

Wpłaty można dokonać

  • przelewem na konto BOK: Bank Pekao S.A. I O. w Warszawie F nr 2, 29 1240 1037 1111 0010 0499 5433 wpisując w tytule wpłaty: Filia BOK, imię, nazwisko uczestnika i nazwa zajęć / warsztatów 
  • bezpośrednio w Filii Bielańskiego Ośrodka Kultury Estrady 112 – PŁATNOŚĆ TYLKO GOTÓWKĄ!