Odnowa. Więcej Energii 🗓

19:00, czwartek, 29.04.2021
UWAGA! Zmiana terminu z 8.04 na 29.04
🤹‍♀Odbuduj się na wiosnę
🧘‍♀Zregeneruj ciało i umysł.
🌻Dołącz do odnawiającego spotkania warsztatowego online, które pomoże Ci: 🌿doświadczyć dobrostanu i zadbać o siebie holistycznie – na poziomie ciała, umysłu i ducha. 🌿Dowiesz się jakie są zalecenia jednego z najstarszych systemów leczniczych – Ajurwedy wspierające zdrowie i dobre samopoczucie na wiosnę . 🌿Poznasz techniki dodające energii i sprzyjające odnawianiu swoich zasobów.
🌻W programie:
🔥 Źródła życiowej energii i witalności
⭐Wspierające oczyszczanie i doenergetyzowujące techniki oddechowe
💙Relaksacja dodająca energii
🍀Zapisy: https://tiny.pl/rkgj4
👉Jak się przygotować:
🟣 zaplanuj 90 min tylko dla Siebie
🔴 weź notes i coś do pisania
🟡 zaparz sobie ulubioną herbatę
🟢 zainstaluj aplikację zoom na komputerze lub telefonie i dołącz do wydarzenia kilka minut przed czasem byśmy zaczęli punktualnie.
🔵Włącz kamerkę by aktywnie uczestniczyć w warsztacie
🔴Do relaksacji przygotuj sobie wygodne stanowisko najlepiej w leżeniu (matę, koc lub na łóżku), poduszkę i koc do przykrycia.
🙋‍♀️Prowadząca: Sylwia Buczak – instruktorka relaksacji, technik oddechowych, jogi oraz zdrowego kręgosłupa. Arteterapeutka i Aromacoach. Pasjonatka dobrostanu, zdrowego stylu życia i holistycznego podejścia do życia i zdrowia. Wszechstronnie korzysta z technik pracy z ciałem, technik relaksacyjnych, medytacji, technik oddechowych, aromaterapii, Ajurwedy i Arteterapii, by wspierać w przywracaniu równowagi psychofizycznej, poprawie jakości życia, zdrowia, redukcji stresu i odkrywaniu pełni swojego potencjału.

 

Scheduled Archiwum
Map