Co będzie, to będzie – narysujemy Twoją tęsknotę 🗓

14:00, poniedziałek, 27.04.2020 do poniedziałek, 11.05.2020

Siedzimy w domach od kilku tygodni, czasami zdaje się, że wieki.  Nie wiadomo, jak to będzie i kiedy się znów spotkamy w realu. Jedno jest pewne –  wszyscy tęsknimy.  Za spotkaniem z przyjaciółką, wizytą w teatrze, wspinaczką po górach… i za tyloma innymi rzeczami! A Wam czego/kogo brakuje najbardziej? Napiszcie nam o tym. 

Dajcie znać mailem (info@bok-filia.eu) lub napiszcie wiadomość na naszym fanpage. Nie zapomnijcie podpisać się imieniem. Zaprzyjaźniona z nami  artystka Marta Zabłocka zgodziła się zilustrować Wasze tęsknoty i będziemy je tu sukcesywnie publikować, żeby dodać nam wszystkim otuchy. Na maile i wiadomości  od Was czekamy do 11 maja. 

A jak już będziemy z powrotem na wolności, zrobimy w naszym ośrodku wystawę z ilustracjami i Waszymi myślami – podpisanych wyłącznie imieniem i wypijemy wspólnie herbatę. Chętnie wręczymy też odbitki autorom wypowiedzi. Marta zrobi dla nas 15 obrazków, więc nie wszystkie tęsknoty uda nam się uwzględnić. Postaramy się wybrać te  najbardziej chwytające za serce.

 

Marta Zabłocka – ilustratorka, łamaczka, doświadczona animatorka kultury. Prowadzi popularnego bloga Zycie-na-kreske. Aktywistka zaangażowana w sprawy społeczne, szczególnie na warszawskiej Białołęce, gdzie mieszka.  Współpracowała z licznymi organizacjami pozarządowymi i instytucjami kultury, m.in. Międzynarodowym Ruchem na Rzecz Zwierząt, Watch Docs, Domem Spotkań z Historią, Fundacją Batorego, Greenpeace czy WWF. W ramach projektu poprowadzi warsztaty artystyczno-aktywizujące i wypracuje z mieszkańcami projekt instalacji  (lub innej formy) artystycznej w przestrzeni publicznej

from to
Scheduled Archiwum
Map