Gotuj ze Smakoterapią – warsztaty online z Iwoną Zasuwą 🗓 🗺

19:00, piątek, 17.04.2020

🥦Podczas warsztatów poznamy sposoby na przygotowanie słodkiego wzmocnienia, czyli wartościowych słodyczy.
🥮 W trakcie interaktywnego mini show kulinarnego powstanie czekolada z kaszy i kokosowe kule (kasza jaglana, jako bardzo wartościowy pokarm, przydatny zwłaszcza w okresie infekcji, idealny dla dzieci).
🍐W programie również mini wykład o prowadzeniu zdrowej kuchni dla całej rodziny:, od czego zacząć, bazując na wiedzy dotyczącej dietetyki medycyny Wschodu.

 

Na wydarzenie zapraszamy tutaj!

🍒Twoje ciało jest w Twoich rękach! Niezależnie od tego kto był ojcem choroby – matką była na pewno zła dieta.
Zdrowe nawyki żywieniowe są podstawą naszego dobrostanu. Zdrowo odżywione ciało odpłaca się nam dobym samopoczuciem, wysokim poziomem energii i wysoką odpornością.
🥕 Jak zadbać o siebie na wiosnę? Opowiem Ci o swoim doświadczeniu w prowadzeniu zdrowej kuchni dla swojej rodziny którą dzielę się w swoich książkach i na stronie Smakoterapia.pl. Opowiem Ci od czego zacząć, bazując na wiedzy dotyczącej dietetyki medycyny Wschodu, a w praktycznej części naszych spotkań pokażę Ci moją kuchnię i łatwe przepisy na dobrej jakości posiłki w Twoim domu.

💚Prowadzenie: Iwona Zasuwa autorka bloga Smakoterapia
muzyk i pedagog (emisja głosu, sztuka dla dzieci). Na co dzień jest jedną z najbardziej cenionych wokalistek sesyjnych i chórzystek na polskim rynku muzycznym. Od 20 lat bierze udział w niemal wszystkich projektach muzycznych Kayah.
🍍Równorzędną jej pasją jest gotowanie a motto jej kuchni oparte jest o założenia medycyny profilaktycznej (hipokratejskiej) czyli jak żyć (co jeść) żeby nie chorować. Edukatorka żywieniowa: autorka cykli edukacyjnych dla dorosłych – “Żyj i jedz zdrowo” oraz warsztatów kulinarnych dla dorosłych, twórczyni Akademii Smakoterapii dla Dzieci (edukacyjno – kulinarnej). Społeczniczka: założycielka kooperatywy Smakoterapia w Warszawie zajmującej się tworzeniem środowiska dla producentów dobrej, zdrowej żywności i ich odbiorców. Zafascynowana leczeniem za pomocą naturalnego żywienia.Autorka bestsellerowej książki pt. Smakoterapia.1,2,3,

Scheduled Archiwum
Map