Off na zakręcie – Przekręty i thrillery pokaz filmów niezależnych piątek 12 maja 2017 r. godz.19.00 🗓

19:00, piątek, 12.05.2017

wstęp wolny

Filmowcy potrafią w mistrzowski sposób trzymać w nas w napięciu, a w ostatniej minucie sprawić, że jesteśmy kompletnie zaskoczeni tym, co się właśnie stało. Zapraszamy na pokaz thrillerów, które nieraz Was zaskoczą.

Pułapka, reż. Etienne Constantinesco (Francja) 8’

 Eric, świetny kierowca, musi wziąć udział w brawurowym napadzie zorganizowanym przez lokalnych gangsterów.

 

Epilog, reż. Balázs Lóth (Węgry) 15’

 Mroczny thriller, w którym nic nie jest takie, jak się na pierwszy rzut oka wydaje…

 

Cień kogoś innego, reż. Léo Médard (Belgia) 27’

 Beatrice i Philippe są dojrzałą parą, której nie układa się najlepiej. Pewnego wieczora kobieta kładzie się spać. Kiedy rano wstaje, z niepokojem dostrzega, że jej mąż nie jest tym samym człowiekiem.

 

03:30, reż. Hussen Ibraheem (Jordania) 14’

 Trzej mężczyźni, kobieta, samochód na środku pustkowia, trup i pytanie: kto zdradził. Czy można udzielić na nie jednoznacznej odpowiedzi?

 

Ten drugi, reż. Jorge Dorado (Hiszpania) 17’

Andres mieszka w przyczepie w lesie. W miasteczku poznaje piękną Danielę, która próbuje się do niego zbliżyć. Mężczyzna ma jednak pewien sekret, którego wolałby jej nie zdradzić.

 

CZAS POKAZU: 82 min

 

Prowadzący:

Maciej Misztal – pomysłodawca i dyrektor Lubelskiego Festiwalu Filmowego (do 2016 r. MFF Złote Mrówkojady). Absolwent Wydziału Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego na kierunku Organizacja Produkcji Filmowej i Telewizyjnej. Producent i kierownik produkcji wielu programów telewizyjnych emitowanych w Polsce i zagranicą. Kierownik produkcji nagradzanych filmów dokumentalnych i fabularnych, reportaży oraz spotów promocyjnych. Twórca i animator kina offowego. Instruktor warsztatów filmowych dla młodzieży.

Scheduled Archiwum