Kocham Teatr! Nic, dzika mrówka, Adam i Ewa 🗓

12:00, sobota, 23.05.2020

❣Kochamy teatr – dlatego zapraszamy Was na spektakl Teatr Barnaby – Barnaby’s Puppet Theatre pt. “Nic, dzika mrówka, Adam i Ewa”
🐜Nic był początkiem wszystkiego i poza nim nie było nic więcej, co bardzo mu odpowiadało. Dlatego zaczyna się irytować, kiedy wokół niego gromadzą się kolejne stworzenia.
🎠Jednym z nich jest Dzika Mrówka, która szuka dogodnego miejsca na złożenie swoich jajeczek. To można by jeszcze przeżyć, ale prawdziwą zgrozą jest pojawienie się Adama i Ewy, trudniejszych intruzów, którzy zakłócają spokój swoimi kłótniami. 🧟‍♂Życie Pana Nic staje się koszmarem, zwłaszcza gdy wykluwają się Mrówiątka w niespotykanej ilości, które trzeba opanować. To wymaga zwarcia szyków Pana Nic i pierwszych stworzeń. Nic postanawia pogodzić się z sytuacją i powoli akceptuje przybyszów.

👉Scenariusz napisała Malina Prześluga – poznańska dramatopisarka, związana głównie z twórczością dla dzieci i młodzieży. Za pomocą dowcipnej historii o stworzeniu świata spektakl opowiada małym widzom o trudach budowania wzajemnych więzi i wartości współdziałania.

scenariusz:Malina Prześluga
scenografia: Marcin Marzec
muzyka Marcin Marzec

🎟Premiera filmu w aplikacji Facebook Live na naszym profilu Bielański Ośrodek Kultury – Filia Estrady 112

Scheduled Archiwum
Map