Radosny design – zrób sobie kosmos 🗓

19:00, piątek, 21.05.2021
🔴Cottonballs zna już chyba każdy.
🟣Te świecące girlandy są świetną ozdobą każdego wnętrza nadając mu ciepły i przytulny klimat.
🟡My jednak pokażemy je w nieco innej odsłonie.
🔵Tradycyjne kulki uplecione ze sznurka powiesimy w przedsionku naszego wejścia…luźno, każdą z osobna, tuż pod sufitem.
🟣Zbudujemy swój własny kosmos. Wystarczy tylko podnieść głowę i spojrzeć w górę by znaleźć się pod rozgwieżdżonym niebem.
🟡Według Idei Radosnego Designu okrągłe kształty wzbudzają w nas poczucie bezpieczeństwa, relaks i odpoczynek. Chcemy aby każda osoba, która do nas zawita poczuła się komfortowo.
🔵Podczas warsztatów pokażemy Wam co możecie wyczarować z bawełnianych kulek i jak je wykorzystać w domowych wnętrzach aby nadać im kosmicznego charakteru.
🔴Warsztaty odbęda się w formule LIVE na FB i będą dostępne dla każdego.
👉Istnieje możliwość zapisania się na odbiór bezpłatnych pakietów z materiałami, dzięki którym samodzielnie wykonasz swój kosmos w nurcie idei Radosnego Designu.
🌿Ideę tę wprowadziła Ingrid Fetell Lee (https://aestheticsofjoy.com).
Według niej wygląd otoczenia wpływa na emocje i zdrowie psychiczne.
✅Zapisz się na bezpłatny pakiet materiałów: https://tiny.pl/r6n5q
🌻Pakiety będzie można odbierać od 10 maja.
🤹Warsztaty poprowadzą:
🌺Małgorzata Jagielska – magister sztuki, miłośniczka designu, malarstwa i ilustracji. Na co dzień pracuje jako edukatorka w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia w Radomiu. W wolnych chwilach projektuje, szyje i chodzi na długie spacery ze swoimi psami.
🌷Barbara Röhrborn– psycholożka, absolwentka podyplomowych studiów pedagogicznych i Gender Studies w IBL PAN. Od 2013 roku prowadzi warsztaty i grupy wsparcia, włączając w nie działania arteterapeutyczne. Absolwentka kursu Dom kultury jako rzeźba społeczna. Pasjonatka medytacji, ruchu, ciała i oddechu, które są zasobami, z których możemy czerpać w każdej chwili.
🍀Projekt Radosny design w domu i ogrodzie jest dofinansowany ze środków Fundacji Orlen.
Scheduled Archiwum