Kultura i Natura – Zajrzyjmy do ula – warsztaty pszczelarskie 🗓

11:00, sobota, 20.06.2020

🐝Kultura i Natura to cykl edukacji ekologicznej przygotowany we współpracy z Urząd Dzielnicy Bielany i Fundacja Life Change

🍯Rada i Zarząd Dzielnicy Bielany oraz Filia Bielańskiego Ośrodka Kultury zapraszają na wydarzenie “Zajrzyjmy do ula”- warsztaty pszczelarskie w ogrodzie.

🐝Zabierz rodzinę i znajomych i przyjdź na spotkanie przy i w pasiece w ogrodzie Filii Bielańskiego Ośrodka Kultury.
🌻Spotkanie poprowadzi Pszczelarium, które opiekuje się pszczołami. Będziecie mogli usłyszeć co trapi pszczoły, a wspólnie dojdziemy do wniosków co możemy zrobić żeby pszczołom pomagać. Wbrew pozorom najlepsze rozwiązania są zwykle nieoczywiste.
☘Chętni będą mogli zajrzeć do uli, żeby przekonać się co w ulach piszczy (rekomendowane przyjście w krytym obuwiu i spodniach z długimi nogawkami).
✅Spotkanie odpowiednie dla dorosłych i dzieci. Zapewniamy stroje pszczelarskie.

wstęp wolny, zapisy : https://www.strefazajec.pl/course/view/id/20172

❗❗❗Uwaga! Ważne!
🎥Wydarzenie będzie rejestrowane!
🎬Udział w warsztatach równoznaczny jest z wyrażeniem zgody na nieodpłatne wykorzystanie wizerunku uczestnika/uczestniczki utrwalonego w ramach projektu Kultura i Natura! Zajrzyjmy do ula w dniu 20 czerwca 2020 przez Bielański Ośrodek Kultury, z siedzibą w Warszawie 01-913, przy ul. Goldoniego 1, posługujący się nr NIP: 118 013 05 77.

📝Zgoda dotyczy w szczególności wykorzystania wizerunku w materiałach promocyjnych – filmie zarejestrowanym podczas warsztatów Kultura i Natura!Zajrzyjmy do ula. Film będzie dostępny na stronie Filii Bielańskiego Ośrodka Kultury oraz w mediach społecznościowych: na fanpage Filii na Facebook oraz na kanale Youtube Filii oraz na stronie Urzędu Dzielnicy Bielany, i fanpage Nasze Bielany.

Przed rozpoczęciem warsztatów będziemy prosić o wyrażenie również zgody pisemnej na wykorzystanie wizerunku. Jest to warunek udziału ponieważ całość warsztatów będzie filmowana.

Scheduled Archiwum
Map