Nowe zajęcia! Trwa nabór do grupy! Pracownia Mozaiki – czwartek dwa razy w miesiącu godz. 18.00 – 20.00

Uwaga! zajęcia startują po uzbieraniu się grupy uczestników.

młodzież/dorośli

 

Mozaika jest techniką artystyczną polegającą na wtłaczaniu barwnych, drobnych elementów w odpowiednią zaprawę. Do stworzenia mozaiki można użyć najróżniejszych materiałów, kawałków ceramiki, szkła, kamyków, kostek stiukowych, muszli, drewna a nawet piór ptasich. W programie zajęć: przygotowanie projektu, tworzenie mozaiki na podłożu przenośnym metodą bezpośrednią, tworzenie mozaiki metodą pośrednią, cięcie i przygotowywanie kostek z płytek ceramicznych.

czwartek dwa razy w miesiącu godz. 18.00 – 20.00

koszt 90 zł/mc

Instruktor Olga Żuchowska

Absolwentka Malarstwa na  Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz Studium Pedagogicznego przy ASP. Zrealizowała dyplom pod kierunkiem prof. zw. Krzysztofa Wachowiaka. Aneks  w pracowni Technologii i Technik Malarstwa Ściennego prof. ASP Edwarda Tarkowskiego. Zawodowo zajmuje się malarstwem sztalugowym,  malarstwem ściennym oraz pedagogiką. Mieszka i tworzy w Warszawie.

Sztuka jest dla niej językiem, poprzez który wyraża się unikatowość ludzkiego bytu, zarówno jako sposobu samorealizacji jednostki jak i manifestacji ducha naszych czasów. W pracy pedagogicznej istotne jest dla niej przekazywanie wiedzy, rozwijanie kreatywności oraz otwieranie innych na nowe artystyczne doświadczenia.