Teatr Forum – niedziela 12.00-14.00

12:00, niedziela, 15.10.2017

młodzież 14 – 18 lat

Teatr Forum jest grą teatralną i jak każda gra ma swoje zasady: nie uczymy się tekstów na pamięć, za to uczymy się głośno i odważnie wyrażać swoje zdanie. Bardziej od dykcji i lirycznych deklaracji, liczy się odpowiedzialność za słowa poparta czynami – nie robimy castingu na aktorów, na forum wszyscy mają równe szanse, każdy jest nie-aktorem, który w dowolnej chwili może stać się aktorem.

Wchodząc na scenę wchodzisz do gry, bez względu na talent czy umiejętności – nie ma reżysera, zamiast tego jest zespół. To my zdecydujemy o czym będzie nasz spektakl – na zajęciach nie ma prowadzącego, zamiast tego jest Joker – karta w grze, która może dać specjalną moc innym kartom. Komu, jaką i kiedy – o tym dowiecie się podczas zajęć. Zapraszamy do gry!

Instruktor Maria Kwiatek

Maria Kwiatek
Animatorka, trenerka dramy, liderka młodzieżowa. Realizuje projekty społeczno-kulturalne w Polsce i za granicą skierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych, nastawione na wyrównywanie szans i wspieranie rozwoju człowieka. Od ponad 10 lat pracuje twórczo na pograniczu sztuki i edukacji korzystając z wykształcenia psychologicznego (Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego) i społeczno-kulturalnego (Media i Teatr dla Rozwoju, University of Winchester). Specjalizuje się w wykorzystaniu metod dramowo-teatralnych dla celów społecznych (m.in. teatr forum, teatr w edukacji, teatr ze społecznością). Współpracowała m.in. z: Teatrem Polskim w Warszawie, Instytutem Wzornictwa Przemysłowego, Fundacją Drama Way, Stowarzyszeniem Filmforum, Narodowym Centrum Kultury, Cardboard Citizens (Anglia), Tale Valley Community Theatre (Anglia), Les Arts du Spectacle (Francja), Kinographe (Francja).
Jej pasją jest język francuski. Jako dziennikarka Polskiej Agencji Informacyjnej była odpowiedzialna za kontakt z krajami francuskojęzycznymi.

 

koszt 70 zł/mc

Zapisy:

(22)-834-65-47

(22)-834-40-04

info@bok-filia.eu

Wpłaty można dokonać

  • przelewem na konto BOK: Bank Pekao S.A. I O. w Warszawie F nr 2, 29 1240 1037 1111 0010 0499 5433 wpisując w tytule wpłaty: Filia BOK, imię, nazwisko uczestnika i nazwa zajęć / warsztatów 
  • bezpośrednio w Filii Bielańskiego Ośrodka Kultury Estrady 112 – PŁATNOŚĆ TYLKO GOTÓWKĄ!
Młodzież