Teatr Nie_widzialny wtorki 19.00-21.00

dorośli

Grupa skierowana do osób otwartych na nowe doświadczenia, szukających przestrzeni do twórczego wyrażania siebie, gotowych poszukiwać aby lepiej zrozumieć siebie nawzajem i współczesny świat. Podczas naszych spotkań będziemy dyskutować o sprawach ważnych, przemilczanych, niezauważanych. Nasze rozmowy przełożymy na język teatru, by wspólnie z publicznością „widzieć dalej niż oko, słyszeć więcej niż ucho, odczuwać więcej niż dotyk i myśleć, sięgając dalej niż tylko znaczenia słów” (Augusto Boal).

Instruktor Maria Kwiatek 
Animatorka, trenerka dramy, liderka młodzieżowa. Realizuje projekty społeczno-kulturalne w Polsce i za granicą skierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych, nastawione na wyrównywanie szans i wspieranie rozwoju człowieka. Od ponad 10 lat pracuje twórczo na pograniczu sztuki i edukacji korzystając z wykształcenia psychologicznego (Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego) i społeczno-kulturalnego (Media i Teatr dla Rozwoju, University of Winchester). Specjalizuje się w wykorzystaniu metod dramowo-teatralnych dla celów społecznych (m.in. teatr forum, teatr w edukacji, teatr ze społecznością). Współpracowała m.in. z: Teatrem Polskim w Warszawie, Instytutem Wzornictwa Przemysłowego, Fundacją Drama Way, Stowarzyszeniem Filmforum, Narodowym Centrum Kultury, Cardboard Citizens (Anglia), Tale Valley Community Theatre (Anglia), Les Arts du Spectacle (Francja), Kinographe (Francja).
Jej pasją jest język francuski. Jako dziennikarka Polskiej Agencji Informacyjnej była odpowiedzialna za kontakt z krajami francuskojęzycznymi.

 

koszt 80 zł/mc

Zapisy:

(22)-834-65-47

(22)-834-40-04

info@bok-filia.eu

Wpłaty można dokonać

  • przelewem na konto BOK: Bank Pekao S.A. I O. w Warszawie F nr 2, 29 1240 1037 1111 0010 0499 5433 wpisując w tytule wpłaty: Filia BOK, imię, nazwisko uczestnika i nazwa zajęć / warsztatów 
  • bezpośrednio w Filii Bielańskiego Ośrodka Kultury Estrady 112 – PŁATNOŚĆ TYLKO GOTÓWKĄ!