GEOMETRY. Wernisaż wystawy fotograficznej Marty Rzepki 🗓 🗺

19:00, piątek, 27.09.2019 do środa, 09.10.2019

Wystawa GEOMETRY została stworzona w całości za pomocą aparatu w telefonie komórkowym, przedstawia spojrzenie autorki na formy geometryczne w przestrzeni miejskiej. Zdjęcia powstawały spontanicznie, na przestrzeni kilku miesięcy, w różnych lokalizacjach na terenie Polski, Francji, Gruzji i Niemiec.

Czarno-białe fotografie ukazują piękno geometrycznych detali, które towarzyszą nam w życiu codziennym, a które tak często umykają naszym oczom.

Spróbujcie odgadnąć – co znajduje się na każdym ze zdjęć?

Wernisaż wystawy: 17.09.2019, godz. 18.00

Podczas wernisażu wystąpił zespół Wieża Bajzel.

    

 

 

Marta Rzepka na co dzień zajmuje się fotografią koncertową oraz portretową. Fascynują ją światła, kolory, dynamika, które uwiecznia na zdjęciach. Jej wystawy koncertowe od kilku lat są prezentowane w całej Polsce.

W swoim portfolio posiada zdjęcia gwiazd światowego formatu, takich jak P!nk, Johnny Depp, Marylin Manson, ZAZ, LP, Imany, Macy Gray, a także polskich wykonawców jak Kasia Kowalska, Kayah, Irena Santor, Alicja Majewska, Zbigniew Wodecki i wielu wielu innych. Jej zdjęciami zachwyciła się francuska wokalistka ZAZ. W 2016 roku zdjęcie autorstwa Marty otwierało oficjalną stronę Artystki. Natomiast w 2017 oraz 2018 roku zaprosiła Martę jako oficjalnego fotografa na organizowany przez nią Crussol Festival we Francji.

 

 

from to
Scheduled Archiwum Archiwum wystaw
Map