Grające Podwórka – Kapela Towarzyska 🗓

18:00, piątek, 21.08.2020

🎷🌻Ruszamy z muzyką po bielańskich podwórkach!🥁🎺🎼🎹
💣🔥Startuje kolejna, trzecia już edycja projektu “Grające Podwórka”
🕺💃Jako pierwsza do zabawy porwie Was Kapela Towarzyska
🎻🎸Czekać na Was będzie żywiołowy skład młodych animatorów kultury, którzy swą pasją do żywej muzyki dzielą się grając tradycyjne melodie taneczne zebrane z różnych stron Polski.
👯‍♂🤹Zespół zaprosi do zabawy „wszystkich tych, którzy tęsknią za czasami, gdy bawiono się do białego rana, aż cholewki z butów spadały”.
🎼🎤Repertuar Kapeli Towarzyskiej to starodawne oberki, mazurki, polki, tanga, fokstroty, walczyki i autorskie ballady. Nie zabraknie dawnych zabaw, które porwą do wspólnego tańca nawet tych najbardziej wstydliwych.

👉Grające Podwórka to cykl letnich koncertów w przestrzeni bielańskich podwórek. Przyjeżdżamy z muzyką pod Wasze okna. Przed koncertami zaprosimy mieszkańców Bielan do wzięcia udziału w działaniach animacyjnych. Zachęcimy do spojrzenia na podwórka z innej perspektywy, zatrzymania się na chwilę w biegu codziennych spraw, do poznania nowego sąsiada, czy sąsiadki i… wspólnie przygotujemy się do koncertu!

Wstęp wolny.

Wydarzenie odbędzie się zgodnie z regulacjami dotyczącymi wydarzeń artystycznych i rozrywkowych organizowanych w otwartej przestrzeni.
Wytyczne:
✅obowiązek zachowania 2-metrowej odległości pomiędzy uczestnikami;
✅wyznaczenie znakami poziomymi miejsc dla publiczności uwzględniających zachowanie dystansu;
✅konieczność zakrywania ust i nosa przez uczestników wydarzenia, chyba że zostanie zachowana odległość nie mniej niż 2 m od innych osób;
✅wyraźne oddzielenie i oznaczenie terenu dla widowni (aby uniemożliwić mieszanie się publiczności z osobami postronnymi, np. spacerowiczami);

Do zobaczenia na koncercie!

Scheduled Archiwum
Map