Daruję Tobie ten dźwięk / ZAJĘCIA ODWOŁANE 🗓 🗺

10:00, czwartek, 03.10.2019

UWAGA! Zajęcia odwołane

Muzyczne warsztaty relaksacyjne dla rodzica z małym dzieckiem ( do 3 roku życia)
Krótka kąpiel w dźwiękach z wykorzystaniem mis terapeutycznych, małego gongu, dzwoneczków i innych instrumentów wspomagających. Uczestnicy słuchają i odbierają dźwięk w pozycji leżącej/siedzącej.
Wspólna zabawa rodzica z dzieckiem z wykorzystaniem mis, dzwoneczków, grzechotek, bębnów. Masaż dźwiękiem – rodzic dla dziecka.

Cena 30zł za parę (dziecko i rodzic)
Zapisy: https://www.strefazajec.pl/course/view/id/17060

Dźwięk i wibracje wydobywające się z instrumentów, a w szczególności mis i gongu, mają właściwości wspomagające w samouzdrawianiu i wprowadzają uczestników w głęboki relaks. Ponadto bezpośrednia styczność z instrumentami pozwala na odczuwanie wibracji, które wpływają na wzmocnienie energii życiowej, wpływają na jakość snu, są pomocne w redukowaniu bólu, uwalniają ciało z blokad i napięć energetycznych nagromadzonych w wyniku stresu, wspomagają regulację przemiany materii, wzmacnia procesy regeneracyjne i wprowadzają w dobre samopoczucie. To tylko niektóre właściwości działania dźwięków terapeutycznych.
Wspólne ‚granie i masowanie’, pozwala na wzmacnianie bliskości i więzi dziecko-rodzic, tworzy wspólną i bezpieczną przestrzeń. Dźwięki korespondują z fizjologią organizmu i sprzyjają harmonizacji ciała/komórek. To ciekawa okazja na wspólne odczuwanie.

Prowadzenie: Ewa Fiedziukiewcz

Scheduled Archiwum
Map