Kultura i Natura-Więcej Warzyw! Warsztaty Świadomego odżywiania // brak miejsc 🗓 🗺

18:30, czwartek, 28.11.2019

Kultura i Natura to nowy cykl edukacji ekologicznej przygotowany we współpracy z Urząd Dzielnicy Bielany i Fundacja Life Change

Rada i Zarząd Dzielnicy Bielany oraz Filia Bielańskiego Ośrodka Kultury zapraszają:

Kultura i Natura – Więcej Warzyw! Warsztaty świadomego odżywiania ze Smakoterapią

Masowa produkcja żywności, w tym przede wszystkim przemysł mięsny, już dawno przestała służyć naszemu zdrowiu a jej konsekwencje sięgają głęboko, naruszając ekosystem, stawiając pod znakiem zapytania przyszłość całej naszej planety. Jakich dokonywać wyborów by ograniczyć ten negatywny proces? Czy nasze codzienne wybory mają znaczenie? W trosce o zdrowie i przyszłość dla nas i naszych dzieci przyjrzymy się naszemu codziennemu menu, przygotujemy pyszne dania roślinne.

🥦 Więcej warzyw na talerzu!
🍆 Mniej mięsa i nabiału!
🥑 Więcej różnorodnych produktów naturalnych!
🍅 Bez całodniowego stania przy garach!
🥗 Szybkie, dobre, zdrowe patenty na smaczne, pożywne potrawy!

To co jemy buduje nasze ciała, to co wkładamy do sklepowego koszyka – może budować lub rujnować naszą planetę.

Zapraszam na warsztaty świadomego odżywianie ze Smakoterapią. W planie odrobina teorii i praktyczne wspólne przyrządzanie posiłków z roślin.

🥬🌶🥕🥔🥗🥘🍆
Kuchnia roślinna jest różnorodna, kolorowa, przepyszna i często zaskakująca. Nie musisz być wegetarianinem lub weganinem! Wystarczy, że zechcesz nauczyć się przyrządzać roślinne potrawy, świadomie komponować swoje menu, z dbałością o swoje ciało i naszą planetę.

prowadzenie: Iwona Zasuwa Smakoterapia

wstęp wolny, zapisy: https://www.strefazajec.pl/course/view/id/17890

————————————————-
Klauzula zgody na wykorzystanie wizerunku uczestnika imprezy organizowanej przez Filię Bielańskiego Ośrodka Kultury

Każdy uczestnik biorący udział w imprezach organizowanych przez Filię Bielańskiego Ośrodka Kultury i Miejsce Aktywności Lokalnej Studnia wyraża zgodę na dokumentowanie i rozpowszechnianie, w celach promocji swojego wizerunku w filmach i zdjęciach zrealizowanych podczas wydarzeń, w których dobrowolnie uczestniczył zgodnie z art. 81 ustawy z dnia 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz.U. z 2006r. nr 90,poz. 631,z późniejszymi zmianami).

W przypadku braku takiej zgody uczestnik imprezy organizowanej przez Filię Bielańskiego Ośrodka Kultury i Miejsce Aktywności Lokalnej Studnia jest proszony o poinformowanie o tym fakcie organizatora przed rozpoczęciem imprezy, w której dobrowolnie uczestniczy.

Scheduled Archiwum
Map