Piknik Leśny 🗓

11:00, niedziela, 10.10.2021

Spędź z nami dzień w lesie

Las to chyba ostatni bastion naszego zdrowia. Zapisywany na receptę, wciąż na nowo odkrywany i badany – ze zwykłego „zielony uspokaja” zmienił się w jeden żywy organizm, który jak dotyk Kaszpirowskiego uzdrawia ciało i duszę,

Centrum naszych wydarzeń będzie leśna baza w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, blisko ulicy Trenów. W trakcie naszych leśnych aktywności:

– upichcimy coś wegetariańskiego na wspólnym ognisku – bo z kociołka smakuje najlepiej. Oczywiście każdy indywidualnie może grzać to co lubi na wspólnym ogniu

– wrzucimy też w żar ziemniaki, bo co to za ognisko bez skórki ziemniaka grzejącej w palce?

– wyruszymy w las na mikrowycieczkę dookoła leśnej bazy z przewodnikiem po Kampinoskim Parku Narodowym. Zobaczycie jak wiele skarbów kryje się w pobliżu. Spacer przyrodniczy zaznajomi Was z okolicą jej historią, fauną i florą terenu.

– poćwiczymy łucznictwo m.in. strzelanie do ruchomych celów, mini turniej łuczniczy z nagrodami i oczywiście kilka wskazówek dla amatorów tej sztuki jeśli trzeba. Kadra jest na miejscu.

– dla zmęczonych będzie dostępna strefa hamakowa aby móc bujając się wśród drzew naładować baterie na kolejny tydzień.

Zapraszamy serdecznie dorosłych z dziećmi lub bez, na dzień pod hasłem leśnej rekreacji

Koszt 20 zł/osoba zapisy: https://www.strefazajec.pl/course/view/id/32574

Spotykamy się pod budynkiem Filii.This image requires alt text, but the alt text is currently blank. Either add alt text or mark the image as decorative.

Miejsce ul Trenów, Warszawa

nieopodal przystanek Trenów las 01 linii 110 i 250

Scheduled Archiwum