Instruktorzy Filii BOK

Robert Grylak

Instruktor Ceramika artystyczna i użytkowa i Ceramika mam bzika

 

Teresa Szczepańska 

Instruktorka Tkactwa artystycznego

 

Weronika Karasek 

Instruktorka zajęć Eko pracownia oraz Sztuki Szum

 

Beata Kociałkowska 

Instruktorka zajęć Niedzielne Balety

 

Zbigniew Żak

Instruktor zajęć Bum bum cybamon oraz nauki gry na instrumentach

Instruktor i lider zespołu rockowego The Mleko

 

Ewa Jurkiewicz

Instruktorka Chóru Kohezja

 

Łukasz Tulej 

Instruktor zajęć Las-Lab

 

Łukasz Bach

Instruktor zajęć Las-Lab

 

Sylwia Buczak 

Instruktorka zajęć Więcej energii – joga i oddech oraz Sztuka Dobrostanu

 

Anna i Paweł Sielczak

Instruktorzy zajęć Mini Maker Kidzz

 

Marcin Polec

Instruktor zajęć Fermentuję, nie wyrzucam

 

Artur Gorzelak

Instruktor zajęć Widelcem po mapie

 

Agnieszka Bączkowska

Prowadząca Kąpiele w dźwiękach

 

Anna Spodarzewska

Instruktorka Kursu kroju i szycia oraz zajęć Wstajemy i szyjemy

 

Gabriela Kuznowicz

Instruktorka zajęć Gimnastyka słowiańska

 

Justyna Maleska

Instruktorka zajęć Kolaż ekologiczny

 

Karolina Nawrocka

Instruktorka zajęć ze Śpiewu rozrywkowego

 

Katarzyna Wińska

Instruktorka zajęć Tradycyjny śpiew bez miary

 

Małgorzata Ćwieluch

Prowadząca zajęcia Self – projekt o samopoznaniu

 

Natalia Mędrak-Ruda

Prowadząca spotkania Wege-story 

 

Wiktoria Kwiatkowska

Instruktorka zajęć Śpiew pierwotny

 

Paulina Stelmachowska

Instruktorka foto-medytacji

 

Paulina i Mateusz Metkowscy

Instruktorzy zajęć Lego@ WeDo

 

Bartosz Pietrzyk

Prowadzący Teatr Rebus oraz Teatr Zagadka

 

Katarzyna Witt

Prowadzące zajęcia Wszędzie widzę opowieści

 

Nataliia Dovga

Instruktorka zajęć Świat się rusza. Animacja poklatkowa

 

Dorota Purchała

Instruktorka zajęć z linorytu

 

Katarzyna Katana

Prowadząca spotkania PrawoMocni – porady prawne

 

Maciej Misztal

Prowadzący Piątek z Offem

 

Paulina Paczuska

Instruktorka zajęć z mozaiki artystycznej

 

Paula i Tomasz Zacny

Instruktorzy zajęć Grafika warsztatowa oraz Graffiti szablonowe

 

Agnieszka Kuś

Instruktorka zajęć Smaki i smaczki z życia stolicy

 

Agnieszka Żylińska

Instruktorka zajęć Akwarela Freestyle

 

Iza Kulesza

Instruktorka zajęć Czary z tkaniny

 

Maria Sitko

Instruktorka Sąsiedzkiej sekcji tanecznej

 

Elżbieta Ptasznik

Instruktorka zajęć Od natury do architektury