Radosny design

😎Nie trzeba być artystą, żeby być twórczym.
🌟Radość jest doświadczana w podobny sposób uniwersalnie, niezależnie od kultury.
🌺Przygotowujemy dla Was cykl spotkań wokół idei RADOSNEGO DESIGNU, którego twórczynią jest projektantka Ingrid Fetell Lee. Jest ona również autorką książki „Joyful”, w której  dowodzi, że niewielkie zmiany w codzienności mają zaskakujący i potężny wpływ na nasz nastrój oraz pokazuje, w jaki sposób możemy zmienić nasze otoczenie, aby wieść pełniejsze, zdrowsze i prawdziwie radosne życie.

Działania w ramach naszego cyklu zaprojektowała  dla Was Małgorzata Jagielska – artystka, edukatorka i animatorka kultury,  ze wsparciem Barbary Roehrborn – psycholożki, badaczki sztuki i projektowania.

🍃Dowiecie się w trakcie nich, jak przestrzeń wpływa na Wasze samopoczucie i wspólnie z nami będziecie mogli wykonać barwne projekty, które wprowadzą do Waszej przestrzeni dużo koloru i radości. 🌈

Prowadzące:

Małgorzata Jagielska – magister sztuki, miłośniczka designu, malarstwa i ilustracji. Na co dzień pracuje jako edukatorka w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia w Radomiu. W wolnych chwilach projektuje, szyje i chodzi na długie spacery ze swoimi psami.

Basia Roehrborn– psycholożka, absolwentka podyplomowych studiów pedagogicznych i Gender Studies w IBL PAN.  Od 2013 roku prowadzi warsztaty i grupy wsparcia, włączając w nie działania arteterapeutyczne. Absolwentka kursu Dom kultury jako rzeźba społeczna. Pasjonatka medytacji, ruchu, ciała i oddechu, które są zasobami, z których możemy czerpać w każdej chwili.

ZOBACZ WARSZTATY:

  1. ZRÓB SOBIE RZEŹBĘ

Materiały do pobrania:
————————————————————————————————————————-

2. ZRÓB SWÓJ KOSMOS

————————————————————————————————————————-

3. MALUJEMY DONICE

————————————————————————————————————————-

4. KINETYCZNA INSTALACJA

————————————————————————————————————————-

Projekt Radosny design w domu i ogrodzie jest dofinansowany ze środków Fundacji Orlen.